UL. ŠVERMOVA 1, 083 01 SABINOV

Materská škola Švermova

"DOBRÝ ŠTART PRE VAŠE DETI"

Návštevnosť

Dnes95
Včera127
Za týždeň842
Za mesiac520

Naša Materská škola Švermova patrí medzi najmladšie materské školy (vznikla spojeným dvoch materských škôl v roku 1994). Od roku 2002, kedy je materská škola v zriaďovateľskej pôsobnosti Mesta Sabinov, sme realizovali niekoľko zmien. Zatraktívnili sme interiér a exteriér materskej školy pre svojich klientov – deti, ktoré ju navštevujú a ich rodičov, ktorí si ju vybrali pre svoje deti.

Čo sme už stihli urobiť:

  • vymenili sme detské vankúše a paplóny, detské matrace, PVC podlahu v hlavnom vchode,
  • zakúpili sme do všetkých tried detský nábytok, detské námetové kútiky, detské stoly a stoličky, učiteľské katedry, úložnú skriňu na detské posteľné sety, detské postele a lehátka, posteľnú bielizeň, koberce v triedach a na chodbách, vertikálne žalúzie, detské šatňové skrinky vo všetkých šatniach, PC zostavy,
  • zrekonštruovali sme detské umyvárne a zamestnanecké sociálne zariadenia (keramická podlaha, keramický obklad, doplnili sme umývadlá a WC podľa počtu detí), zborovňu (podlaha, nábytok), vstupy do pavilónov, hlavného vchodu a školskej jedálne kamienkovým poterom, plynovú kotolňu,
  • v školskej jedálni sme vymenili kuchynský riad a kuchynský nábytok za nerezový, zakúpili sme nové pece, konvektomat, chladničky, škrabku na zeleninu, detské riady,
  • zrekonštruovali a doplnili sme detský záhradný nábytok, náradie a náčinie,
  • každoročne dopĺňame v triedach didaktické pomôcky, didaktické hračky, kostýmové oblečenie, detské knihy a materiál, ktorý je potrebný na bežnú prevádzku školy.

Ďakujeme za finančnú, profesionálnu, fyzickú a morálnu pomoc zriaďovateľovi školy Mestu Sabinov, poslancom mestského zastupiteľstva, členom Občianskeho združenia Klub rodičov pri MŠ Švermova v Sabinove a pracovnému kolektívu školy.

 Ďakujeme

 FOTOGALÉRIA - Čo sme stihli